GIPHY.COM

Madu masuje

Możesz poczuć to na własnej skórze, a właściwe w mięśniach, ścięgnach i kościach. Lomi lomi nui to holistyczny hawajski masaż, który płynie z otwartego serca i ustawia wszystko na swoim miejscu. Ciało, umysł i emocje. 💚🌺

Masaż hawajski lomi lomi nui:

  • łagodzi ból, szczególnie górnej i dolnej części pleców, ramion, szyi, nóg
  • zwiększa ruchomość stawów
  • poprawia przepływ krwi i limfy
  • pomaga rozładować napięcia emocjonalne
  • obniża ciśnienie krwi
  • pomaga radzić sobie z depresją, lękiem, stresem i bezsennością

Poniżej możesz wygodnie zarezerwować termin.

Znajdziesz mnie w dwóch lokalizacjach w Poznaniu. Wilda i Piątkowo. 

Spot Spa – Górna Wilda 83B/2n, zapisy Booksy – LOMI SPOT SPA

Akademia Piękna – Zygmunta Starego 13, poniedziałki 12:00-18:00, zapisy: madumasuje@gmail.com

Jak wygląda nasze spotkanie?                                         

Przed masażem poświęcamy chwilę na rozmowę o Twoim ciele i Twoich potrzebach. Jest to masaż tkanek głębokich – intensywny, ale nie jest nigdy bolesny. Masuję Cię na podgrzewanym stole, ciepłym aromatycznym olejem. Twój komfort jest priorytetowy. Masuje się tył i przód ciała. Genitalia są zakryte i nie są masowane. 

Sesja na Piątkowie trwa minimum 50 minut, czasem dłużej, pracuję intuicyjnie. Koszt – 200 zł lub 220 zł z kubkiem ceremonialnego kakao. Jeżeli chcesz po masażu trochę dłużej poleżeć lub mieć czas na rozmowę ze mną to zapraszam właśnie tutaj. 

Na Wildzie możliwość dłuższego czasu samego masażu oraz precyzyjnie ustalony czas sesji. Sesja kończy się z ostatnim dotykiem, optymalne rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują trzymania przestrzeni po masażu.  szczegóły na Booksy. 

Warto wypróbować obie możliwości i sprawdzić jaka odpowiada na Twoje potrzeby, jestem dla Ciebie. W obu miejscach pracuję z takim samym zaangażowaniem. 

 

Skąd w moim życiu lomi lomi nui?

Masz czasem tak, że coś Cię mocno woła? Miłość od pierwszego dotyku, spokój, dobra energia, koncentracja, pełniejszy wdech i wydech, oczyszczenie, rozpuszczenie napięć, zmiana. Po doświadczeniu mocy tego masażu, poszłam za impulsem nauki czegoś nowego i tak wylądowałam na Islandii, twarzą w arktycznym tymianku i hawajskim dotykiem w ciele. Świadomie piszę „w ciele”, zamiast „na ciele”, bo ten masaż dociera bardzo głęboko jednocześnie będąc pełnym czułości dotykiem. Cała ta przygoda wydarzyła się dzięki mądrej, pięknej i pełnej miłości kobiecie. Aloha Magdalena łączy w sobie niebo i ziemię, a masażu lomi dla kobiet w ciąży uczyłam się już w Polsce u cudownej Agnieszki Kawuli.

Lomi lomi to holistyczna praca z ciałem, jest doświadczeniem głęboko relaksującym i uzdrawiającym na wielu poziomach. 

 

odczuwanie lomi lomi - opinie

Masaż lomi lomi u Madu to jak kąpiel w ciepłym mleku, przytulenie przez najlepszego przyjaciela i owinięcie się ulubionym kocem w zimny wieczór razem wzięte. 

Justyna justynacegla.pl

I’ve had a privilege to experience lomi lomi from Madu as one of the first in Poznan. From the very beginning of the “pleasure ritual” I felt very comfortable and peacefully. If you’re looking for serenity or refreshing energy – you should definitely try it.

Nathalie

Niezwykłe chwile dla siebie, sycące, odprężające i napełniające samym dobrem. Madu tworzy niezastąpiona atmosferę ciepła i bliskość, która pomaga być bliżej siebie. 

Karolina  wilkkarolina.pl

Przewiń do góry