GIPHY.COM

Madu masuje

Możesz poczuć to na własnej skórze, a właściwe w mięśniach, ścięgnach i kościach. Lomi lomi nui to holistyczny hawajski masaż, który płynie z otwartego serca i ustawia wszystko na swoim miejscu. Ciało, umysł i emocje. Dodaję uważny, czuły i leczniczy dotyk do tego co mam dla Ciebie 💚🌺

Masaż hawajski lomi lomi nui:

  • łagodzi ból, szczególnie górnej i dolnej części pleców, ramion, szyi, nóg
  • zwiększa ruchomość stawów
  • poprawia przepływ krwi i limfy
  • pomaga rozładować napięcia emocjonalne
  • obniża ciśnienie krwi
  • pomaga radzić sobie z depresją, lękiem, stresem i bezsennością

Znajdziesz mnie na Ogrodach w Poznaniu. 

Poniżej możesz wygodnie zarezerwować termin.

Masz czasem tak, że coś Cię mocno woła?

Mam tak z roślinami i to samo poczułam do masażu lomi lomi nui. Miłość od pierwszego dotyku, spokój, dobra energia, koncentracja, pełniejszy wdech i wydech. 

Poszłam bez wahania za impulsem nauki czegoś nowego i tak wylądowałam na Islandii, twarzą w arktycznym tymianku i hawajskim dotykiem w ciele. Świadomie piszę „w ciele”, zamiast „na ciele”, bo ten masaż dociera bardzo głęboko jednocześnie będąc pełnym czułości dotykiem. Cała ta przygoda wydarzyła się dzięki mądrej, pięknej i pełnej miłości kobiecie. Aloha Magdalena łączy w sobie niebo i ziemię. Zajrzyjcie na jej stronę, inspirująca i pełna głębokiej wiedzy. 

Lomi lomi to holistyczna praca z ciałem, jest doświadczeniem głęboko relaksującym i uzdrawiającym na wielu poziomach. 

Jak wygląda nasze spotkanie?

Przed masażem poświęcamy chwilę na rozmowę o Twoim ciele i Twoich potrzebach. Po masażu masz czas aby poleżeć, podrzemać, pomedytować. Możemy rozmawiać, możesz mieć chwilę tylko dla siebie. 

Sesja tradycyjnego hawajskiego masażu trwa w moim wykonaniu około 2h, sam masaż trwa około 1,5h. Jest to masaż tkanek głębokich – intensywny, ale nie jest nigdy bolesny. Masuję Cię na podgrzewanym stole, ciepłym aromatycznym olejem. Twój komfort jest priorytetowy.

Masuje się tył i przód ciała. Genitalia są zakryte i nie są masowane. 

Sesja kosztuje 220 zł, płatność gotówką lub przelewem na konto 10 1050 1520 1000 0092 6914 0712, w tytule wpisz swoje imię i nazwisko. 

odczuwanie lomi lomi - opinie

Masaż lomi lomi u Madu to jak kąpiel w ciepłym mleku, przytulenie przez najlepszego przyjaciela i owinięcie się ulubionym kocem w zimny wieczór razem wzięte. 

Justyna justynacegla.pl

I’ve had a privilege to experience lomi lomi from Madu as one of the first in Poznan. From the very beginning of the “pleasure ritual” I felt very comfortable and peacefully. If you’re looking for serenity or refreshing energy – you should definitely try it.

Nathalie

Niezwykłe chwile dla siebie, sycące, odprężające i napełniające samym dobrem. Madu tworzy niezastąpiona atmosferę ciepła i bliskość, która pomaga być bliżej siebie. 

Karolina  wilkkarolina.pl

Przewiń do góry