GIPHY.COM

Madu masuje wsród roślin.

Możesz poczuć to na własnej skórze, a właściwe w mięśniach, ścięgnach i kościach. Lomi lomi nui to holistyczny hawajski masaż, który płynie z otwartego serca i ustawia wszystko na swoim miejscu. Ciało, umysł i emocje. Dodaję uważny, czuły i leczniczy dotyk do tego co mam dla Ciebie 💚🌺

Masaż hawajski lomi lomi nui:

  • łagodzi ból, szczególnie górnej i dolnej części pleców, ramion, szyi, nóg
  • zwiększa ruchomość stawów
  • poprawia przepływ krwi i limfy
  • pomaga rozładować napięcia emocjonalne
  • obniża ciśnienie krwi
  • pomaga radzić sobie z depresją, lękiem, stresem i bezsennością

Znajdziesz mnie na Ogrodach w Poznaniu. 

Poniżej możesz wygodnie zarezerować termin – klik, klik. 

Masz czasem tak, że coś Cię mocno woła? Wyjątkowe miejsce, zajęcie, człowiek? Pojawia się w Twoim polu i łapie od razu za serce? Mam tak z roślinami i to samo poczułam do masażu lomi lomi nui. Miłość od pierwszego dotyku, spokój, dobra energia, koncentracja, pełniejszy wdech i wydech. 

Pierwszy raz w życiu poszłam totalnie bez wahania za impulsem nauki czegoś nowego i tak wylądowałam na Islandii. Twarzą w arktycznym tymianku i hawajskim dotykiem w ciele. Świadomie piszę „w ciele”, zamiast „na ciele”, bo ten masaż dociera bardzo głęboko jednocześnie będąc pełnym czułości dotykiem.  

Cała ta przygoda wydarzyła się dzięki mądrej, pięknej i pełnej miłości kobiecie. Aloha Magdalena łączy w sobie niebo i ziemię, dodatkowo ma fantastyczne poczucie humoru – wiem… przesada zacnych cech jak na jedną osobę.

 

Jak wygląda nasze spotkanie?

Przed masażem poświęcamy chwilę na rozmowę o Twoim ciele i Twoich potrzebach. 

Sesja tradycyjnego hawajskiego masażu trwa w moim wykonaniu około 1,5h. Jest to masaż tkanek głębokich – intensywny, ale nie jest nigdy bolesny.

Masuję Cię na podgrzewanym stole, ciepłym aromatycznym olejem. Twój komfort jest priorytetowy. Po masażu jeżeli potrzebujesz możesz poleżeć, podrzemać – jest na to przestrzeń i czas. 

Masuje się tył i przód ciała. Genitalia są zakryte i nie są masowane. 

Lomi to holistyczna praca z ciałem, jest doświadczeniem głęboko relaksującym i uzdrawiającym na wielu poziomach. 

Nasze spotkanie trwa około 2 godziny, kosztuje 220 złotych, płatność gotówką na miejscu lub przelewem na konto 10 1050 1520 1000 0092 6914 0712, w tytule wpisujesz swoje imię i nazwisko. 

Przewiń do góry