GIPHY.COM

Madu masuje

Możesz poczuć to na własnej skórze, a właściwe w mięśniach, ścięgnach i kościach. Lomi lomi nui to holistyczny hawajski masaż, który płynie z otwartego serca i ustawia wszystko na swoim miejscu. Ciało, umysł i emocje. 💚🌺

Masaż hawajski lomi lomi nui:

  • łagodzi ból, szczególnie górnej i dolnej części pleców, ramion, szyi, nóg
  • zwiększa ruchomość stawów
  • poprawia przepływ krwi i limfy
  • pomaga rozładować napięcia emocjonalne
  • obniża ciśnienie krwi
  • pomaga radzić sobie z depresją, lękiem, stresem i bezsennością

Poniżej możesz wygodnie zarezerwować termin.

Znajdziesz mnie na Osiedlu Zygmunta Starego 13 w Poznaniu.

 

Masz czasem tak, że coś Cię mocno woła?

Mam tak z roślinami i to samo poczułam do masażu lomi lomi nui. Miłość od pierwszego dotyku, spokój, dobra energia, koncentracja, pełniejszy wdech i wydech. 

Poszłam bez wahania za impulsem nauki czegoś nowego i tak wylądowałam na Islandii, twarzą w arktycznym tymianku i hawajskim dotykiem w ciele. Świadomie piszę „w ciele”, zamiast „na ciele”, bo ten masaż dociera bardzo głęboko jednocześnie będąc pełnym czułości dotykiem. Cała ta przygoda wydarzyła się dzięki mądrej, pięknej i pełnej miłości kobiecie. Aloha Magdalena łączy w sobie niebo i ziemię. 

Lomi lomi to holistyczna praca z ciałem, jest doświadczeniem głęboko relaksującym i uzdrawiającym na wielu poziomach. 

Jak wygląda nasze spotkanie?

Przed masażem poświęcamy chwilę na rozmowę o Twoim ciele i Twoich potrzebach. Po masażu masz czas aby poleżeć, podrzemać, pomedytować. Możemy rozmawiać, możesz mieć chwilę tylko dla siebie. 

Jest to masaż tkanek głębokich – intensywny, ale nie jest nigdy bolesny. Masuję Cię na podgrzewanym stole, ciepłym aromatycznym olejem. Twój komfort jest priorytetowy.

Masuje się tył i przód ciała. Genitalia są zakryte i nie są masowane. 

Sesja kosztuje 200 zł, trwa 60 minut, czasem dłużej w zależności od potrzeb Twojego ciała.

odczuwanie lomi lomi - opinie

Masaż lomi lomi u Madu to jak kąpiel w ciepłym mleku, przytulenie przez najlepszego przyjaciela i owinięcie się ulubionym kocem w zimny wieczór razem wzięte. 

Justyna justynacegla.pl

I’ve had a privilege to experience lomi lomi from Madu as one of the first in Poznan. From the very beginning of the “pleasure ritual” I felt very comfortable and peacefully. If you’re looking for serenity or refreshing energy – you should definitely try it.

Nathalie

Niezwykłe chwile dla siebie, sycące, odprężające i napełniające samym dobrem. Madu tworzy niezastąpiona atmosferę ciepła i bliskość, która pomaga być bliżej siebie. 

Karolina  wilkkarolina.pl

Przewiń do góry